Teklif Alın
0 ürün - 0,00TL

Paketler

Korumalı Güvenlik Paketi


HIRSIZLIK

Mekanınıza izinsiz bir girişim olduğunda sirenler devreye girer. Ses yüksekliği 120 desibel olan siren sizi ve çevreyi uyarır.

ACİL SAĞLIK

Acil bir sağlık durumu ile karşılaştığınızda şifre paneliniz üzerinde bulunan acil sağlık butonuna basmanız ARMED ÇAĞRI MERKEZİ'ne sinyal gönderir sizi ve ambulansı arayarak, hızla müdahele edilmesini sağlar.

YANGIN 

Şifre panelinizde bulunan yangın butonu ve sisteminizde bulunan ısı / duman dedktörünüzü yangın durumunda ARMED ÇAĞRI MERKEZİ'ne göndermenizi sağlar.

GAZ KAÇAĞI 

Güvenlik paketinizde bulunan gaz dedektörleri ile karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG kaçaklarına karşı sisteminizden gelen bir gaz kacağı sinyali durumunda, ARMED ÇAĞRI MERKEZİ sizi ve polisi arayarak mekanınıza hızla müdahele edilmesini sağlar.

SU BASKINI 

Evinize veya İş yerinize henüz su basmadan suyu algıladğı anda ARMED ÇAĞRI MERKEZİ devreye gire yetkili kişilere haber verir.

PANİK
Mekanınızda olduğunuz anda yapacağınız bir panik durumunda, alarm sistemi kurulu olmasa bile panik butonuna basarak, durumu ARMED ÇAĞRI MERKEZİ'ne bildirebilirsiniz.

TEHDİT ATINDA ŞİFRE

İşyerinizine veya evinize tehditle yada silahla sizinle birlikte giriş saplamak siterse köyü niyetli kişi " Şifrenizi yazın, alarmı susturun" derse normal şifreniz yerine size verdiğimiz yedek şifreyi örn. 1234 şifresini girdiğinzde alarm sistemi normal şekilde devre dışı kalır çalomaz ama ARMED ÇAĞRI MERKEZİ bunu tehdit olarak algılar ve emniyet güçlerine haber verir ve gerekirse yankınlarıza da haber

Alışveriş sepetiniz boş!