Teklif Alın
0 ürün - 0,00TL

İşyeri Alarmı

Ülkemizde iş yerlerinde hırsızlık ve soygun olaylarında  ciddi boyutta istenmeyen durumlar yaşanmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumları ARMED GÜVENLİK SİSTEMLERİ size en kalite çözümü sunar.


İş Yeri Alarm Sistemleri

ARMED GÜVENLİK SİSTEMLERİ iş yerinizi sadece hırsızlardan korumak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi önemli acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesini sağlayarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca alarm sistemi sayesinde iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, raporlamalarını düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.


İş yeri alarm sistemlerinde birden fazla seçenek mevcuttur. Abonelerin isteğine göre kablolu ya da kablosuz olarak seçilebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan abonelerimiz tarafından tercih edilmektedir.​​​​​​​​​


Bizim gerçek farkımız


İş yerinize izinsiz giriş tehlikesi olduğu anda Armed Alarm Sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 120 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır Ek olarak hangi bölgeden hareket algılamışsa olayın bölgesini saniyeler içerisinde telefonunuza iletir. Bu alarm sinyali, anında Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir. Eğer kullanıcı isterse, Hareket Dedektörü’nün olay anının raporunu, veya herhangi raporunu Alarm Haber Alma Merkezi’nden anında alabilir.

Alarm sinyali Armed`e ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Armed size ulaşamazsa yakınlarınızı arayarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli ise emniyet güçlerinin adresinize yönlendirilmesini sağlar. Adres bilginiz sistemde kayıtlı olduğu için bu yönlendirme hızla yapılır.

Alışveriş sepetiniz boş!