Teklif Alın
0 ürün - 0,00TL

Hakkımızda


Armed güvenlik 1996 yılında sıfır sermaye ile iş hayatına başlamış olup ilk 3 yıl içinde 500 Adet müşteriye ulaşmıştır. Hergeçen yıl müşteri sayısını artırarak ilerlemeye devam etmiştir.

2008 yılında Dedektif Güvenlik Merkezini açarak kısa zamanda 10.000’in üzerinde aboneye ulaşarak bir rekor kırmıştır.

Emniyet müdürlüklerinin işlerini yapmaya başlayan ender firmalardan biri olmuştur.

Türkiye’de ünlüler ve sanatçıların tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.

2010 yılında Armed Güvenlik kendi binasını alarak tüm şubelerini kendi binasında toplamıştır ve bugün itibarıyla Türkiye genelinde 350 tane bayi ile alarm sistemleri ve Dedektif Güvenlik Merkezi hizmetlerini bayilere vermektedir ve 2014 yılına girdiğimizde Armed Güvenlik 1996’dan bu yana Kamera ve Alarm sistemi dahil 40.000 müşteriye ulaşmıştır.
Bugün sıfır sermaye ile alarm ve kamera sektöründe ilk 4 firmadan biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye’de tüm gazetelerde çıkan haberleriyle , İnternet sitelerinde çıkan haberleriyle güvenlik sistemleri ile alakalı haber kanallarına çıkarak gündeme güvenlik sisteminin önemini anlatmaya çalışmıştır ve TV kanalları reklamları, gazete ekonomi sayfaları , radyolar gibi mecralarda reklamlarını ve tanıtımını yaparak bu işte ne kadar iddialı olduğunu göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.

Armed Güvenlik Türk, Müslüman bir girişimci tarafından kurulmuştur ve kullandığı ürünler dünyanın en iyi markası olan Kanada ürünleridir.